Splash About

( ilość produktów: 1 )

Nasze produkty zostały zaprojektowane nie tylko by zapewnić maksimum komfortu i bezpieczeństwa ale także by cieszyć oko modnymi wzorami.

Nasze produkty zostały stworzone po to by uprzyjemnić Tobie i Twojemu dziecku pobyt na basenie i na plaży. Twoje dziecko szybko oswoi się z wodą i pokocha wodne zabawy!

Splash about oferuje najwyższej jakości produkty, które ochronią Twoje dziecko w wodzie i wokół niej. Nasze produkty to bezpieczeństwo, łatwiejsza nauka pływania i dużo radości !

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel