Darmowa dostawa od 150,00 zł

Melissa&Doug

( ilość produktów: 183 )

 Melissa & Doug to amerykańska firma, która od trzydziestu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości zabawek dla dzieci. Historia tej marki sięga 1988 roku, kiedy to dwójka przyjaciół pochodząca z rodzin nauczycielskich, postanowiła połączyć swe kreatywne umysły oraz ogromny zapał do pracy, by stworzyć coś wyjątkowego. Z uwagi na fakt, że tematyka dydaktyczna była im bliska już od najmłodszych lat, Melissa oraz Doug postanowili tworzyć produkty, które będą inspirować dzieci i pomagać im rozwijać swe umiejętności oraz talenty.

Gdy nauka to zabawa

Marka Melissa & Doug oferuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są to przede wszystkim: najwyższej jakości drewniane zabawki - np. domek dla lalek, produkty do prac ręcznych i artystycznych - np. klocki do nawlekania, a także rozwijające dziecięcą kreatywność puzzle i układanki. Zabawki wyprodukowane przez firmę Melissa & Doug powstały w myśl jednej ważnej zasady, a mianowicie mają angażować dzieci w taki sposób, by przez zabawę uczyły się nowych rzeczy. Zabawki Melissa & Doug mają również sprawić, by maluchy jak najmniej czasu spędzały przed ekranem telewizora lub komputera. Nauka przez zabawę? Z zabawkami Melissa & Doug jest to możliwe!

Wybór zabawek Melissa and Doug w sklepie EkoMaluch

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz pięknie wykonane zabawki tej marki, które odpowiadają na potrzeby dzieci w różnym wieku. Najmłodszym bez wątpienia do gustu przypadną kolorowe układanki i geometryczne wieże, a nieco starszym te, które pozwalają na odgrywanie ról czy rozwijające kreatywność. Różne stopnie trudności sprawiają, że dziecko nie tak szybko zaczyna się nudzić, dzięki czemu ma zabawę na dłuższy czas. Marka Melissa & Doug w swojej ofercie ma również szeroki wybór akcesoriów do prac plastycznych, na przykład zestawy drewnianych stempelków z tuszem, oryginalne kolorowanki, które zamiast zwykłych czarnych konturów mają wypukłości pokryte miękkim welurem. Takie kolorowanki z pewnością umilą czas w trakcie czekania na kogoś lub w podróży. Nauce matematyki sprzyjają kolorowe, piękne liczydła, które są na tyle trwałe i ponadczasowe, że z pewnością mogą służyć niejednemu pokoleniu.  

Z garażu do fabryki

Melissa i Doug rozpoczęli swoją działalność jako dwudziestolatkowie, a miejscem, w którym wszystko się zaczęło był garaż rodziców Douga w mieście Wilton w stanie Connecticut. Na rozruch firmy przeznaczyli wszystkie oszczędności. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, przez co ojciec Douga użyczał im swojego samochodu, by mogli rozprowadzać swoje produkty po całym wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Do dziś, główna siedziba firmy znajduje się w Wilton, gdzie zespół projektantów pod przywództwem Melissy tworzy i testuje nowe produkty, zanim trafią do masowej produkcji w fabryce. Zabawki marki Melissa & Doug są w pełni bezpieczne. W rozwój firmy jest zaangażowana cała rodzina, która testuje prototypy oraz wpływa na ostateczny kształt zabawek. Ponadto każdy produkt już na etapie produkcji przechodzi rygorystyczną kontrolę bezpieczeństwa.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel