Darmowa dostawa od 150,00 zł

Alphanova Kids - hipoalergiczne kosmetyki dla dzieci

( ilość produktów: 6 )

Alphanova Kids to linia należąca do francuskiej firmy Alphanova Sante, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości naturalnych i ekologicznych kosmetyków. Marka Alphanova Kids powstała w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych. Opracowywane i produkowane w Prowansji dermokosmetyki dla dzieci Alphanova Kids są doskonałym dowodem na to, że można stworzyć kosmetyki do pielęgnacji dzieci, które będą przyjazne środowisku.

W trosce o zdrowie dzieci

Pielęgnacja dziecięcej skóry to niesamowicie istotna kwestia, która wymaga najlepszych preparatów. Linia Alphanova Kids to między innymi: antybakteryjny żel do mycia rąk, naturalny spray odstraszający wszy oraz płyn do kąpieli dla dziewczynek. Każdy z preparatów dostępnych w tej kategorii został opracowany przez francuskich specjalistów, dla których bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dermokosmetyki Alphanova Kids są hypoalergiczne, nie zawierają Sodium Laureth Sulphate, parabenów, fenoksyetanolu i triclosanu. Każdy produkt Aplhanova Kids składa się w aż 99,7% ze składników pochodzenia naturalnego. Preparaty są testowane dermatologicznie - pod ścisłym nadzorem pediatrów. Podobnie jak pozostałe, linia Alphanova Kids podlega kontroli jakości oraz spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa na wszystkich etapach produkcji.

Prosto z natury

Podobnie jak Alphanova Bebe i Alphanova Sante, linia Alphanova Kids została pozytywnie przyjęta przez klientów na całym świecie. Już teraz dzieci i rodzice mieszkający w Kanadzie, Szwajcarii, Maroko, Belgii, Grecji, Turcji, Słowenii, Japonii, Korei i wielu innych państwach, mogą się cieszyć bezpiecznymi i ekologicznymi dermokosmetykami. Wysoką jakość produktów Alphanova Kids potwierdzają certyfikaty takie jak: Ecocert Greenlife oraz CosmeBio.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel