Darmowa dostawa od 150,00 zł

Alphanova Sun - ekologiczne kremy przeciwsłoneczne i do opalania

( ilość produktów: 8 )

Alphanova Sun to seria bezpiecznych i ekologicznych preparatów przeciwsłonecznych dla dzieci. Należąca do francuskiej firmy Alphanova Sante, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości naturalnych i ekologicznych kosmetyków, linia Alphanova Sun została stworzona z jednego oczywistego powodu – w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych. Opracowywane i produkowane w Prowansji, dermokosmetyki dla dzieci Alphanova Sun są znakomitym dowodem na to, że istnieją preparaty do pielęgnacji dzieci, które są przyjazne środowisku.

Ochrona dla zdrowia oraz morskiej fauny i flory

Na serię Alphanova Sun składają się między innymi kojący żel po opalaniu, krem przeciwsłoneczny z filtrem, olejek w spray ‘u i wiele innych skutecznych i bezpiecznych produktów, które mają chronić delikatną skórę dziecka przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dostępne w tej kategorii produkty posiadają innowacyjne formuły bez chemicznych komponentów i substancji drażniących. W skład każdego z preparatu wchodzą między innymi: dwutlenek tytanu i 32% organicznych składników. Alphanova Sun cechuje się szerokim zakresem indeksu z SPF 50+, w 100% naturalną formułą oraz szerokim spektrum ochrony UVA UVB (zgodnym z przepisami). Z taką bronią, zabawy na słońcu nie są takie straszne!

Bezpieczeństwo gwarantowane

Preparaty Alphanova Sun to gwarancja bezpieczeństwa, skuteczności oraz delikatności, a jednocześnie troska o środowisko naturalne. Doskonałym świadectwem fenomenu tej firmy jest nagroda Jakość Roku, która została przyznana marce w 2012 roku. Ponadto, wysoką jakość dermokosmetyków Alphanova Sun potwierdzają także certyfikaty takie jak: Ecocert Greenlife oraz CosmeBio.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel