Beaba - akcesoria dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 48

Marka Beaba powstała w 1989 roku w celu zaspokojenia potrzeb mam poszukujących produktów wysokiej jakości, prostych, użytecznych i innowacyjnych, które cechuje nowoczesny design. Beaba zatrudnia ekspertów od nowatorskich, jeszcze nie wykorzystanych rozwiązań, produkujących ergonomiczne akcesoria w żywych oraz spokojnych kolorach. Każdy produkt marki Beaba jest uwielbiany przez mamy, ponieważ dzięki nim wreszcie czują się one rozumiane. Marka Beaba powstała w 1989 roku. Za cel stawia sobie zaspokojenie potrzeb mam, które poszukują produktów o wysokiej jakości, charakteryzujących się nowoczesnym designem, a jednocześnie innowacyjnych i prostych w użyciu.

Aż chce się jeść!

Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze, w trosce o nie powstały sztućce wykonane z wysokiej jakości materiałów (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20349-Beaba-Lyzeczka-silikonowa-do-pierwszych-posilkow-NEON.html), które są w pełni bezpieczne dla zdrowia pociech i nie powodują urazów. Świetnie sprawdzą się zarówno podczas karmienia malucha, jak również, gdy dziecko zacznie samodzielnie jeść. Karmienie ułatwi także silikonowy talerzyk z przyssawką (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-39398-Beaba-Silikonowy-talerzyk-z-przyssawka-pink.html), o ergonomicznym, kwadratowym kształcie, dzięki wysokim brzegom usprawni samodzielne nabieranie posiłku oraz zapobiegnie wypadnięciu jedzenia.

W trosce o zdrowie naszych pociech staramy się przygotowywać posiłki na bieżąco, dbając o ich świeżość. Pomogą nam w tym słoiczki CLIP (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-39401-Beaba-Zestaw-sloiczkow-Clip-60-ml-i-120-ml-pink-6-szt.html), a jeśli zależy nam na tym, aby przechowywana żywność zachowała smak i aromat, sięgnijmy po zestaw słoiczków szklanych z hermetycznym zamknięciem (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20435-Beaba-Sloiczek-z-hermetycznym-zamknieciem-420-ml-neon.html). Można je zamrażać i podgrzewać w Babycook.

Jednym z wyzwań, które stoi przed rodzicami jest dobranie właściwej butelki (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20400-Beaba-Butelka-antykolkowa-330-ml-Rainbow-nude.html) i smoczka (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20368-Beaba-Smoczki-do-butelek-0m.html) oraz dbanie o zachowanie ich świeżości. W tym celu przyda nam się suszarka do butelek i akcesoriów do karmienia (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20383-Beaba-Suszarka-do-butelek-i-smoczkow-Neon.html), która zapewni higieniczne suszenie.

Zdrowe posiłki to podstawa

Chcemy zapewnić dziecku wszystko, co najlepsze, a nie od dziś wiadomo, że gotowanie na parze, to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania posiłków. Pomoże ci w nim wielofunkcyjne urządzenie do miksowania i gotowania na parze Babycook (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20404-Beaba-Babycook-R-Plus-Neon.html), które nie tylko pozwoli przygotować pełny posiłek, ale i podgrzeje go, jeśli ten wystygnie.

Nie zapomnij o higienie!

Aby zadbać o higienę dziecka, sięgnij po zestaw kąpielowy z akcesoriami (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20355-Beaba-Zestaw-kapielowy-z-akcesoriami-nude-coral.html), który zawiera aż 5 elementów niezbędnych w codziennej pielęgnacji małego dziecka.

Ilość akcesoriów może przytłoczyć wielu rodziców, dlatego przyda się dobra organizacja, w której pomoże pakowna torba z przegródkami (https://www.ekomaluch.pl/product-zul-20332-Beaba-Torba-dla-mamy-Geneva-PLAY-PRINT-marsala.html).

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel