Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kosmetyki naturalne BIOLANE

( ilość produktów: 1 )
Firma Biolane, utworzona w 1972 roku z inicjatywy farmaceuty dr. Chabranda, od ponad 40 lat opracowuje produkty do higieny i pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Sprzedawany w aptekach od ponad 25 lat, Biolane rozszerza swoją wiedzę farmaceutyczną na handel w supermarketach i drogeriach, oferując produkty wysokiej jakości, dostępne dla wszystkich.
 
Dzięki formułom opartym na starannie dobranych naturalnych składnikach aktywnych produkty Biolane są idealne dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Stosowane na oddziałach położniczych i polecane przez lekarzy, od samego początku są używane przez miliony noworodków i ich rodziców.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel