Darmowa dostawa od 150,00 zł

Etamine du Lys

( ilość produktów: 1 )

EDL - Etamine du Lys to francuska marka środków czystości skomponowanych ze składników naturalnych (roślinnych, czasami mineralnych).

Od ponad 12 lat produkty EDL - Etamine du Lys, aby sprostać wymaganiom klientów są udoskonalane, a oferta poszerzana o nowe pozycje, od 2007r. są także poddawane kontroli przez Ecocert oraz certyfikowane.


EDL - Etamine du Lys - gwarancja wysokiego standardu:

- składniki roślinne i mineralne są rygorystycznie selekcjonowane pod kątem składników aktywnych, ich możliwości odnowienia i biodegradacji

- roślinne środki powierzchniowo czynne

- organiczne olejki eteryczne

- skoncentrowane – niewielka ilość środka jest potrzebna, aby uzyskać optymalne efekty, dzięki temu produkty są wydajne i wystarczają na długo

- naturalne enzymy, wolne od GMO

- produkty nie testowane na zwierzętach (EDL - Etamine du Lys przynależy do organizacji One Voice walczącej o prawa zwierząt)

- opakowania biodegradowalne

- ekonomiczne opakowania (dostępne różne pojemności)

- zdecydowana większość produktów posiada certyfikat Ecocert, jest to dowodem wysokiego standardu produkcji – zaczynając od upraw, poprzez metody ekstrakcji i wytwarzania produktów, aż po dystrybucję z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel