Darmowa dostawa od 250,00 zł

Greentom

( ilość produktów: 26 )

Ekologiczne wózki holderskie, wyprodukowane w 100% z materiałów z recyklingu. Lekkie i poręczne. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo dziecka. 

Holenderska marka Greentom za swój cel obrała projektowanie i wytwarzanie produktów, które będą przyjazne dla środowiska naturalnego. Ekologiczne wózki Greentom wytwarzane są z materiałów recyklingowych. Tworzywa sztuczne służące do konstrukcji ramy pochodzą z przetworzonego polipropylenu a pokrycia wykonano z plastiku pochodzącego z odzyskanych butelek.

Oprócz proekologicznej misji, firma Greentom pochwalić się może także doskonałą funkcjonalnością swoich wózków – w ofercie znaleźć można jedynie produkty, które stworzone zostały z myślą o wygodzie zarówno dzieci, jak i rodziców. Szeroki wybór pozwala dopasować idealny wózek do swoich potrzeb oraz wieku pociechy.

Cały asortyment Greentom tworzony jest dla młodych, dynamicznych i nowoczesnych rodziców. Dlatego też wszystkie wózki projektowane są z myślą o maksymalizacji ich wytrzymałości i minimalizacji masy. Dzięki temu do dyspozycji oddawane są produkty, które łatwo przenosić i przechowywać, jednocześnie nie obawiając się o stan techniczny i wizualny wózka. Przemyślny system składania sprawia, że wózki można z łatwością przewozić w samochodzie lub zanieść po schodach do mieszkania na piętrze.

Holenderski producent nie zapomniał także o potrzebach estetycznych – nowoczesne wzornictwo i kolorystyka dopasowana jest do zróżnicowanych gustów współczesnych rodziców. W ofercie znaleźć można zarówno modele w stonowanych, awangardowych barwach, jak i odcieniach klasycznych. Dzięki produktom Greentom od pierwszych dni życia, dzieci dorastać mogą w świecie, gdzie ekologia ma znaczenie!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel