Darmowa dostawa od 250,00 zł

mimijumi

( ilość produktów: 2 )

 

Mimijumi to amerykańska marka rewolucyjnych butelek dla dzieci. W języku polinezyjskim słowo Mimijumi oznacza „miłość mamy”, dlatego też projektanci butelek zdecydowali się sięgnąć po ten właśnie termin. Nazywana „butelką ostatniej szansy” lub wymiennie „drugą po mamie” została stworzona po to, by ułatwić życie każdego rodzica. Szukasz godnego zastępstwa dla karmienia piersią? A może skutecznej pomocy? Butelki Mimijumi są najlepszym rozwiązaniem.

Z miłości do dziecka

Karmienie piersią to niezwykle cenne doświadczenie. Zdarza się jednak, że strudzona mama potrzebuje w tej kwestii wsparcia, a zwykła butelka okazuje się niewystarczająca. W tym oto momencie do gry wkraczają butelki Mimijumi. Powstałe we współpracy z pielęgniarkami, ekspertami od laktacji oraz samymi kobietami, butelki Mimijumi kształtem i fakturą materiału łudząco przypominają kobiecą pierś. Idealnie półokrągła część ze smoczkiem posiada charakterystycznie wydłużony ustnik, który przypomina brodawkę sutkową w czasie ssania. Kolejną ogromną zaletą tej butelki jest zawór, dzięki któremu maluch może sam kontrolować przepływ mleka. W tym wypadku, gdy niemowlę ssie, mleko płynie, a kiedy przestaje, mleko nie wydostaje się z butelki.

Wysoka jakość

Marka Mimijumi cieszy się ogromną sympatią rodziców. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego butelki, są przezroczyste jak szkoło, a przy tym w pełni bezpieczne. Skład tego tworzywa został opracowany w Szwajcarii do zastosowania medycznego. Posiada wszystkie certyfikaty, a ponadto nie zawiera bisfenolu A (BPA) ani lateksu. Spełnia normy EN 14350 oraz wszystkie przepisy amerykańskiej ustawy o poprawie bezpieczeństwa wyrobów konsumpcyjnych (CPSIA).

Aktywne tacierzyństwo

Ze względu na swą funkcjonalność, butelka Mimijumi jest uważana za symbol aktywnego tacierzyństwa. W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn pragnie podkreślić swoją obecność pośród domowych obowiązków. Z tego też powodu, butelka imitująca kobiecą pierś jest doskonałym wsparciem dla każdego taty, który zostaje sam ze swoją pociechą.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel