Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

VUOKKOSET

( ilość produktów: 26 )

Vuokkoset to fińska marka, która skupia się na produkcji najwyższej jakości akcesoriów higienicznych. Każdy z produktów dostępnych w ofercie Vuokkoset posiada certyfikat Nordic Ecolabel. Przyznanie tego certyfikatu jest poprzedzone szczegółową analizą określonych cech produktów, a także całego procesu produkcyjnego. Oznacza to, że produkty marki Vuokkoset są badane pod kątem stopnia zużycia energii, aspektu klimatycznego, wykorzystania wody, źródła surowców, zastosowanych chemikaliów, niebezpiecznych ścieków, używanych opakowań oraz generowanych odpadów. Część produktów dostępnych w tej kategorii posiada również specjalne oznaczenia, co świadczy o tym, że są one w 100% BIO. W ich przypadku nawet folia samoprzylepna jest biodegradowalna.

W trosce o komfort każdej kobiety

W kategorii tej znajdują się produkty takie jak: Vuokkoset podpaski ze skrzydełkami Normal, Vuokkoset wkładki higieniczne Light i Long, Vuokkoset 100% BIO Tampony w wersji zwykłej i mini oraz szereg innych modeli odpowiadających potrzebom każdej kobiety. Wykonane w 100% z bawełny organicznej, całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych stanowią bezpieczne i zdrowe rozwiązanie podczas menstruacji.

Dlaczego warto sięgnąć po produkty marki Vuokkoset?

Vuokkoset podpaski ze skrzydełkami, Vuokkoset wkładki higieniczne oraz Vuokkoset 100% BIO Tampony posiadają szereg zalet, a mianowicie:

  • doskonale wpisują się rozwijający się trend EKO
  • stanowią odpowiedź na coraz większe oczekiwania konsumentek w kontekście higieny intymnej
  • są świetną alternatywą dla konwencjonalnych produktów tego typu
  • cechują się korzystną ceną w tym segmencie
  • nie posiadają chloru, dzięki czemu spełniają kryteria certyfikacji Nordic Label SWAN
  • cechują się składnikami wysokiej jakości

Każda nowoczesna kobieta bardzo skrupulatnie dobiera artykuły higieniczne, w tym podpaski i tampony. Idąc po tropie trendów ekologicznych nie sposób pominąć organiczne produkty dla kobiet z tej właśnie kategorii. Wysoka jakość i gwarancja wygody poparte są także silną argumentacją o charakterze prozdrowotnym.

Co wyróżnia wkładki i tampony Vuokkoset?

Produkty Vuokkoset powstały z myślą o zdrowiu i komforcie każdej kobiety. Wkładki Vuokkoset wykonane zostały z bawełny organicznej, są całkowicie biodegradowalne. Co ważne - w procesie produkcji nie zostały wykorzystane żadne substancje syntetyczne, wkładki nie są także bielone chlorem. Dla kobiet preferujących tampony mamy również dobrą informację – tampony Vuokkoset są bardzo chłonne, także wykonane zostały z bawełny ekologicznej. 

Jakie produkty Vuokkoset są dostępne w sprzedaży?

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań można dopasować najbardziej odpowiednie wariant. Dostępne są podpaski ze skrzydełkami  Vuokkoset „normal”, podpaski „na noc” oraz wkładki ze skrzydełkami „long”. Niezależnie od tego, która opcja zostanie wybrana – wszystkie akcesoria Vuokkoset zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz gwarantują poszukiwany komfort.

pixel