Darmowa dostawa od 150,00 zł

Skip Hop

( ilość produktów: 7 )

Skip Hop to firma powstała w Nowym Yorku, której właścicielami są Ellen i Michael Diamant. Ich sztandarowym produktem jest torba do wózka Skip Hop Duo Diaper, która powstała za sprawą młodej matki. Nie mogąc znaleźć satysfakcjonującego produktu na rynku, Ellen postanowiła sama zaprojektować model, który będzie funkcjonalny i przyjazny dla oka. I tak, w 2003 roku torba trafiła na rynek. Jak się później okazało – to był jedynie początek historii znakomitej marki.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

W ofercie firmy Skip Hop znajdują się akcesoria dla dzieci, które przydają się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Dostępne w tej kategorii produkty charakteryzują się funkcjonalnością oraz atrakcyjnym designem, który wyróżnia tę markę na tle innych producentów. Motyw przewodni marki Skip Hop - czyli urocze zwierzaki - towarzyszy każdemu gadżetowi Skip Hop. Za sprawą powtarzających się na plecakach, bidonach, naklejkach i innych akcesoriach, zwierzaków, można tworzyć atrakcyjne komplety złożone z różnych wcieleń jednej postaci lub wręcz przeciwnie - dobierać zwierzaki na zasadzie przeciwieństw. Firma Skip Hop znana jest na całym świecie, a opinie zadowolonych użytkowników sprawiają, że coraz więcej osób chce korzystać z ich produktów. Wszystko to za sprawą oryginalnego designu, który idzie w parze z najwyższą jakością i bezpieczeństwem dzieci, a na tym wszystkim rodzicom zależy najbardziej.

Do wyboru do koloru

W ofercie Skip Hop dostępne są: torby dla mam i plecaki dla najmłodszych, a ponadto organizery do samochodu, bidony, akcesoria do karmienia i pokoju oraz zabawki. Każdy z tych produktów cechuje się ciekawym designem, który przy każdej możliwej okazji wywołuje uśmiech na twarzy najmłodszych. Skip Hop to marka, która wciąż się rozwija, dlatego możemy śmiało przypuszczać, że to nie koniec innowacji, jakie wprowadzi jeszcze na rynek.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel