Skip Hop

ilość znalezionych towarów: 92

Skip Hop to firma powstała w Nowym Yorku przed kilkunastu laty. Jej właścicielami są Ellen i Michael Diamant i to właśnie z potrzeby Ellen powstał pierwszy produkt czyli torba do wózka Skip Hop Duo Diaper. Ellen, jako młoda mama, nie mogła bowiem znaleźć produktu, którego wygląd i funkcjonalność byłyby dla niej satysfakcjonujące. Postanowiła więc zaprojektować go sama, a jej mąż uznał, że z jej pomysłu mogliby skorzystać również inni rodzice. I tak, w 2003 roku torba trafiła na rynek. Był to pierwszy i do tej pory jeden z lepiej rozpoznawalnych i sprzedających się produktów marki Skip Hop, choć właściciele na tym nie poprzestali.

Obecnie firma produkuje przeróżne akcesoria dla dzieci, które przydają się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Funkcjonalność to podstawa, ale produkty Skip Hop charakteryzują się również atrakcyjnym designem, który wyróżnia tę markę na tle innych producentów. Motywem przewodnim, widocznym na większości produktów, są zwierzaki. Ten sam motyw powtarza się na plecakach, bidonach, naklejkach czy koszach na zabawki. Pozwala to tworzyć komplety złożone z różnych wcieleń jednego zwierzaka lub wręcz przeciwnie, dobierać zwierzaki na zasadzie przeciwieństw. Zanim jednak zaczniemy kompletować produkty Skip Hop, warto wiedzieć, co możemy wśród nich znaleźć.

Torby i plecaki – historia marki Skip Hop zaczęła się od torby do wózka i nadal torby stanowią ważną grupę produktów tej marki. Jednakże w tej chwili Skip Hop tworzy nie tylko torby dla mam, ale również plecaki dla najmłodszych. Wyróżniają się one swoim designem, opartym na motywach zwierzęcych. Różne rozmiary powalają dopasować wielkość plecaka do wieku dziecka, a wesołe kolory i funkcjonalność czynią z nich plecaczki doskonałe.

Produkty przydatne podczas spacerów i podróży – wśród produktów Skip-Hop na uwagę zasługują również różnorakie akcesoria przydatne podczas podroży i spacerów. Mamy tu na myśli organizery do samochodu, bidony, przewijaki podróżne czy zabawki do wózka i samochodu.

Zabawki – to stałe rozwijający się dział produktów marki Skip Hop. Ładny design, który przykuwa uwagę, to jednak nie wszystko. Liczy się tutaj przede wszystkim aspekt rozwojowy, bo zabawki Skip Hop mają nie tylko bawić, ale również wspomagać rozwój. Muszą być przy tym bezpieczne i to właśnie bezpieczeństwo w trakcie użytkowania jest podawane jako bardzo ważna cecha zabawek Skip Hop. Znajdziemy wśród nich: maty edukacyjne, karuzele, książeczki i zabawki sensoryczne. W tej grupie znajdziemy również spory wybór zabawek do kąpieli, dzięki którym każda kąpiel stanie się przyjemnością.

Akcesoria do karmienia – Skip Hop oferuje również akcesoria do karmienia: talerze, śliniaki, bidony, lunchboxy, podkładki czy sztućce. Kolorowe zwierzaki, które się na nich znajdują, wywołują uśmiech na twarzy malucha i zachęcają go do próbowania nowych smaków.

Akcesoria do pokoju – wśród produktów Skip Hop znajdziemy również przeróżne propozycje do pokoju dziecięcego. Od kolorowych naklejek, poprzez kocyki, pojemniki, lampki nocne czy kosze na zabawki. I znów dobrze znane z innych produktów Skip Hop zwierzaki mogą maluchowi towarzyszyć w jego codziennych zajęciach.

To tylko główne grupy produktów Skip Hop, a widoczny rozwój pozwala przypuszczać, że będzie ich więcej, bo co jakiś czas na rynek trafiają nowe produkty tej marki. Firma znana jest na całym świecie, a opinie zadowolonych użytkowników sprawiają, że coraz więcej osób chce korzystać z ich produktów. Dobry design, który na początku rzuca się w oczy, idzie bowiem w parze z najwyższą jakością i bezpieczeństwem dla dzieci, a na tym wszystkim rodzicom zależy najbardziej.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel