Tuloko

ilość znalezionych towarów: 1

TULOKO to nowa marka na polskim rynku. Wymyślona przez dwie zaprzyjaŸnione rodziny, które często razem podróżują i z doświadczenia wiedzą, jakich produktów brakuje na rynku.
 

Podróżowanie z dziećmi bywa męczące - każdy rodzic doskonale o tym wie! Wybieramy różne środki transportu: samolot, samochód, autokar lub pociąg. W każdym przypadku problem pozostaje ten sam - jak zająć nasze dziecko, żeby podróż aż tak bardzo mu się nie dłużyła i żebyśmy mogli bezstresowo dotrzeć do celu. Najłatwiejszym sposobem jest film na DVD, ale to ostateczność! Audiobooki, piosenki, gry słowne - wszystko to znamy!
 

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości zabawy podczas podróży, wyprodukowaliśmy BEZPIECZNY STOLIK PODRÓŻNIKA wraz z zaprojektowaną przez nas mapą Polski.
 

Duża powierzchnia blatu umożliwia dziecku układanie puzzli, rysowanie, a nawet kiedy to możliwe - jedzenie. Specjalnie zaprojektowane, wysokie brzegi stolika zapobiegają spadaniu zabawek pod siedzenie. Dodatkowe kieszenie po bokach stanowią idealne miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy, picia czy ulubionej zabawki.
 

Stolik jest bezpieczny, bo wykonany jest z miękkiej pianki. Na blacie stolika znajduję się przeŸroczysta kieszeń, w którą dziecko może włożyć narysowany przez siebie rysunek, mapę czy trasę dla samochodzików.
 

Oferujemy produkt, który ma ułatwić nam życie, a naszym dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy. Stawiamy na funkcjonalność i proste wzornictwo!

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel