Baby Dan - akcesoria dla dzieci, blokady do szafek

ilość znalezionych towarów: 1

Marka Baby Dan powstała w roku 1947 i na początku swojej działalności zajmowała się produkcją wózków dla lalek. Po wielu latach jest liderem w dziedzinie wygodnych i bezpiecznych akcesoriów dla dzieci w wieku do lat pięciu. Brytyjskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzęcie ochronnym, sprzedaje wyroby włókiennicze oraz meble i akcesoria do karmienia.

Bezpieczeństwo jest dla Baby Dan priorytetem. Firma jest członkiem międzynarodowej organizacji Global Safety Cooperation i posiada certyfikat zarządzania środowiskowego ISO 14001. Bardzo wysokie standardy produktów Baby Dan potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane na całym świecie.

Misją firmy jest tworzenie dla dzieci bezpiecznego środowiska do rozwoju. Konsekwentnie realizowana polityka firmy sprawia, że specjaliści Baby Dan są najlepszymi na świecie ekspertami w dziedzinie projektowania i budowania najbardziej przyjaznych dziecku mebli i akcesoriów. Każdy produkt firmy dopracowywany jest pod każdym względem – testom i badaniom poddawane są materiały oraz technologie.

Kreatywność Baby Dan sprawia, że produkty firmy wyróżniają się bardzo mocno pod względem standardów bezpieczeństwa, ale pod względem estetycznym spełniają oczekiwania miłośników klasycznego wzornictwa i stonowanej kolorystyki. Produkty Baby Dan idealnie spełniają oczekiwania tych rodziców, którzy pragną zapewnić swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Dzięki temu pociechy mają okazję do radosnej i rozwijającej zabawy, a rodzice mogą nieco odetchnąć, nie obawiając się o zdrowie malucha.  

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel