Darmowa dostawa od 150,00 zł

Elodie Details

( ilość produktów: 1 )

Elodie Details to skandynawska marka, która zajmuje się tworzeniem unikatowych, twórczych, a przede wszystkim funkcjonalnych produktów dla dzieci i niemowląt, jakimi są między innymi śpiworki dla dzieci, czy też zimowe czapki dla maluchów. Mottem przyświecającym tej firmie jest hasło „duża różnica dla małych ludzi”. Elodie Details wierzy, że każdy z produktów, który dziecko używa na co dzień, jest odzwierciedleniem tego, kim jest. Zasada ta dotyczy zarówno jakości, jak i wyglądu danej rzeczy. Indywidualny styl nie zależy od wieku danej osoby, dlatego Elodie Details zajmuje się projektowaniem zabawnych i oryginalnych produktów, które eksponują osobowość malucha.

Sukces na każdym kontynencie

Marka Elodie Details cieszy się popularnością w 35 krajach na 5 kontynentach świata. Nie da się ukryć, iż jest to zasługa doskonałej jakości i wspomnianego wcześniej niebanalnego designu. Firma Elodie Details została założona w 2006 roku w Sztokholmie przez Lindę Sätterström. Kobieta została wówczas mamą, dlatego pragnąc wszystkiego, co najlepsze dla swojej córki, postanowiła osobiście zająć się tworzeniem akcesoriów dla dzieci. Elodie Detialis powstało w odpowiedzi na brak niekonwencjonalnych i ciekawych produktów dla najmłodszych. To dzięki temu większość rodziców może się teraz cieszyć wysokiej jakości śpiworkami dla dzieci, zimowymi czapkami dla maluchów oraz szeregiem akcesoriów dla najmłodszych.

Wysoka jakość poparta certyfikatami

Marka Elodie Details troszczy się o zadowolenie każdego klienta - zarówno rodzica, jak i dziecka. Produkty dostępne w tej kategorii są funkcjonalne, cieszą się oryginalnym designem i bardzo wysoką jakością. Potwierdzeniem tego jest certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz certyfikat Global Organic Textile Standard. „Kupuj mniej”, dokładnie tym hasłem możemy podsumować działalność marki Elodie Details, która celowo tworzy ubrania i akcesoria służące kilku pokoleniom. Rozwiązanie to ma pozytywny wpływ zarówno na domowy budżet, jak i środowisko naturalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel