Darmowa dostawa od 150,00 zł

Janod

( ilość produktów: 1 )

Francuska firma Janod produkuje zabawki od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Już od samego początku produkty tej marki były symbolem doskonałej jakości oraz niezwykłego wzornictwa. W ofercie firmy znaleźć można wspaniałe zabawki drewniane, zestawy edukacyjne, narzędzia plastyczne oraz kolorowe puzzle i gry. Wszystkie zabawki Janod produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz surowych norm bezpieczeństwa.

Francuski design urzeka żywymi barwami, nieszablonowym podejściem do wzornictwa oraz baśniową stylistyką. Dzięki temu rozwiązaniu produkty Janod nie tylko bawią, ale także wspierają poprawny rozwój każdego dziecka. Każdy z produktów dostępnych w tej kategorii rozwija zmysły malucha, a dzięki mnogości funkcji wspomaga jego rozwój. Drewniane układanki Janod, puzzle, klocki i wiele innych gadżetów znajdujących się w ofercie służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności takich jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.  

Z rozwojem za pan brat

Za sprawą produktów Janod można podarować swojemu dziecku wspaniałą rozrywkę, która pomoże poprawić koordynację ruchową malucha, jego zdolności manualne, kreatywność, a ponadto zaspokoić jego ciekawość świata. Wiele produktów dostępnych w sklepie ekomaluch.pl wspomaga naukę chodzenia, trening pamięci czy też naukę logicznego myślenia. Drewniane zabawki okażą się również znakomitym urozmaiceniem Twojej codzienności, ponieważ za ich sprawą nie raz wrócisz wspomnieniami do szczęśliwych lat swojego dzieciństwa.

Drewniane szczęście Drewno jest materiałem naturalnym, bezpiecznym i trwałym, dlatego nie bez powodu przeżywa teraz prawdziwy renesans. Rodzice zainteresowani są zabawkami drewnianymi z powodu ich ekologicznego charakteru, pięknego wyglądu i bardzo pozytywnego wpływu na kreatywność dzieci. W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są przeróżne akcesoria do zabawy. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi Janod Sarenka na biegunach Baby Forest, której niebanalny design i śliczne kolory z pewnością ucieszą małego rozbójnika. Interesującą formą zabawy okażą się również drewniane układanki Janod, puzzle, a także drewniane klocki.  Francuskie zabawki Janod to doskonały prezent dla każdego dziecka.

Ich doskonała jakość i piękne wykonanie sprawi, że niejeden rodzic z radością usiądzie do zabawy ze swoją pociechą. Powiększająca się z roku na rok oferta zabawek odpowiada potrzebom dzieci niemal w każdym wieku. 

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel