Sigikid

ilość znalezionych towarów: 2

Sigikid to producent pluszowych zabawek dla dzieci, a także mody dziecięcej i innych akcesoriów. Firma stawia na przyjemne materiały, bogate wzornictwo i wiele różnych kolorów. Produkty Sigikid są przyjazne dla dziecka, innowacyjne, a nawet nieco humorystyczne. Każda zabawka produkowana jest z należytą starannością z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Producent gwarantuje, że nie są to akcesoria jednorazowego użytku. Wyjątkową trwałość zapewniają zabawkom Sigikid przede wszystkim dłuższe lub podwójne szwy.  

Przytulanki aktywizujące

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz między kilkanaście przytulanek aktywizujących przeznaczonych dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia. Te interaktywne zabawki rozwijają zdolności poznawcze maluszka i jego motorykę. Dzięki oryginalnej strukturze dziecko może chwytać zabawkę w różny sposób i badać jej wystające elementy. Maskotki szeleszczą, piszczą i grzechoczą, rozwijając przy tym zmysł słuchu dziecka. Przytulanki Sigikid mogą pełnić także funkcję grzechotki i stymulującego gryzaka. Wszystkie elementy zabawek wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dziecka, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Przytulanki aktywizujące dostępne są w naszym sklepie w wielu wzorach i kolorach. Dziewczynkom na pewno spodobają się wielobarwne wersje, takie jak laleczka z myszką. Dla miłośników leśnych zwierząt idealnym wyborem będzie lisek Hubert z piszczałką, grzechotką i gryzakiem.  

Miękki plusz

  Dzieci uwielbiają plusz, dlatego firma Sigikid wyszła naprzeciw tym potrzebom i stworzyła także inne zabawki z tego materiału. Mały majsterkowicz nie przejdzie obojętnie obok pluszowej wiertarki z pozytywką. A gdy spodoba mu się ta zabawa, możesz dokupić większy zestaw narzędzi, które rozmiarem idealnie dopasowują się do małej rączki. Sigikid to także pluszowe karuzele nad łóżeczko, miękkie łańcuchy do wózka i tak zwane komfortery, które pomagają dzieciom przy ząbkowaniu. Zapraszamy do pluszowego świata marki Sigikid!

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel