Darmowa dostawa od 150,00 zł

BAMBINO MIO - pieluszki wielorazowe

( ilość produktów: 58 )

Pomysł na markę Bambino Mio powstał przypadkiem i był wynikiem… podróży. Otóż, pewne małżeństwo – Guy i Jo Schanschieff podczas jednej ze swoich wypraw, spotkało na swojej drodze inną angielską parę, z którą nawiązało znajomość. Podczas jednego ze spotkań, w ich rozmowie padł temat pieluszek wielorazowych, co później zainspirowało Guy’a i Jo do dalszych działań. W ten oto sposób powstała firma Bambino Mio, która zaczynała jako pralnia wielorazowych pieluszek, by niedługo później wprowadzić na rynek pieluszki wielorazowe i artykuły pokrewne.

W trosce o zdrowie najmłodszych

W ofercie marki Bambino Mio dostępne są: majtki treningowematy do przewijania malucha i wiele innych produktów, których celem jest ułatwienie codziennych obowiązków każdego rodzica. Wykonane z naturalnych i przyjaznych dla skóry dziecka materiałów produkty dostępne w tej kategorii nie powodują alergii i zaczerwień skóry. Marka Bambino Mio cieszy się ogromnym uznaniem wśród rodziców, którzy doceniają innowacyjność i niebanalny design każdego z produktów. Obecnie firma ma na swoim koncie nagrody w ponad 50 konkursach, a jej produkty można nabyć aż w 70 krajach.

Pieluszki to nie wszystko

Współcześnie, marka Bambino Mio jest najpopularniejszym producentem pieluszek wielorazowych. Mimo to, oprócz głównego ich produktu, Bambino Mio oferuje szereg innych akcesoriów takich jak majtki treningowe, wielorazowe akcesoria do odpieluchowania, chusteczki nawilżające, dodatki do prania i wiele innych. Wśród wspomnianych wcześniej nagród, Bambino Mio otrzymało między innymi GOLD w Loved By Parents Awards 2017 za najlepszą pieluchę wielokrotnego użytku, PLATINUM w konkursie Junior Design Awards 2016 za najlepszą pieluchę wielokrotnego użytku oraz nagrodę Eko Excellence za ten sam produkt.

Zobacz również:

Pieluchy tetrowe | Pieluchy wielorazowe | Pieluszki bambusowe | Pieluchy flanelowe | Ekologiczne środki czystości | Proszek do prania dla niemowląt | Nosidełko tula | Chusteczki nawilżane | Kosmetyki dla dzieci | Pieluchy na basen | Pieluszki muślinowe | Chusta do noszenia dziecka

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel