Jackson Reece

ilość znalezionych towarów: 1

Jackson Reece to firma zajmująca  się produkcją wysokiej jakości chusteczek nawilżających pozbawionych substancji drażniących i uczulających w postaci alkoholu, pochodnych ropy naftowej itp.

Chusteczki zostały wyprodukowane z myślą o niemowlętach, dzieciach a także osobach dorosłych cechujących się wrażliwą skórą, z egzemą lub skłonnościami do alergii. Idealnie oczyszczają skórę bez ryzyka wysuszenia.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel