Hevea

ilość znalezionych towarów: 2

Duńskie gryzaki i smoczki Hevea wykonywane są z kauczuku naturalnego. Ten wyjątkowy materiał jest całkowicie wolny od wszelkich szkodliwych substancji i toksyn. Kauczuk pozyskiwany z drzewa Hevea jest stuprocentowo bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i dla środowiska.

Na uwagę zasługuje fakt, że smoczki Hevea wykonywane są z jednorodnego odlewu, dzięki czemu nie posiadają żadnych połączeń, które osłabiałyby konstrukcje i stawałyby się doskonałym miejscem do rozwoju bakterii. Wszystkie akcesoria dla dzieci produkowane przez duńską markę mają w pełni ergonomiczny kształt i cechują się ogromną wytrzymałością oraz trwałością.

Naturalny kauczuk Hevea posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i spełnia surowe normy jakości Unii Europejskiej. Dodatkową zaletą tego materiału jest fakt, że kauczuk cechuje się wysoką sprężystością i delikatnością. Przyjazne dla dzieci produkty, są również w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Przy ich produkcji nie stosuje się żadnych toksycznych chemikaliów lub barwników.

Proekologiczna polityki firma widoczna jest także w jej działalności na rzecz ochrony przyrody. Hevea corocznie przeznacza znaczną część środków ze sprzedaży na działalność wspierającą aktywność fundacji World Wide Fund for Nature. Smoczki, gryzaki i akcesoria powstają w fabrykach na Malezji, gdzie przestrzegane są wszelkie prawa pracownicze.

Wybierając produkty Hevea, zapewnia się swojemu dziecko naturalne i doskonale zaprojektowane akcesoria, które pozwolą mu cieszyć się szczęśliwym beztroskim dzieciństwem. 

Hevea, z dbałością o środowisko

Drzewo hevea, to kauczukowiec, rodzaj wiecznie zielonych drzew. Pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Hevea to także modne duńskie smoczki i gryzaczki, które wykonane są w 100% z naturalnego kaczuku pozyskiwanego z drzewa o tej samej nazwie.

Kauczuk pozyskiwany z drzewa Hevea jest wolny od bisfenolu organicznego związku chemicznego z grupy fenoli stosowanego do produkcji tworzyw sztucznych, PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu. Produkty Hevea różnią się od wszystkich innych na rynku, ponieważ dają rodzicom możliwość dawania dziecku tego co najlepsze, jednocześnie dbając o środowisko.

Asortyment Hevea jest niewielki, ale każdy produkt wykonany jest z dbałością o każdy detal zapewniający komfort i bezpieczeństwo dziecka. Smoczki dla dzieci do 3 lat występują w 4 różnych wzorach i odlane są w całości, dzięki czemu nie ma w nich żadnych połączeń gdzie mogłyby się zbierać brud i bakterie. Mają ergonomiczny kształt, bezpieczny dla twarzy dziecka, szczególnie w okolicy brody i noska. Są bardzo wytrzymałe i trwałe. Mają dużą sprężystość, ale wykonane są z tak delikatnego kauczuku, że nawet jeśli dziecko na nim uśnie, to na twarzy nie pozostaną „odbite” ślady.

Gryzaczek Hevea ma delikatną powierzchnię która koi podrażnione dziąsła maluszka. Wykonany jest w 100% z naturalnego kauczuku drzewa Hevea, który jest w pełni biodegradowalny. Podczas gdy inne gryzaki pakowane są w zbędne ilości plastiku, który zagraża środowisku, produkty Hevea pakowane są w pięknie zaprojektowane pudełka z papieru z odzysku.

Akcesoria Hevea - klips do smoczka oraz torebka na gryzak, wykonane są w 100% z bawełny organicznej. To oznacza, że bawełna jest uprawiana bez użycia herbicydów, pestycydów, nawozów sztucznych czy genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO), a nadruki na tkaninie wykonane są z atramentu sojowego. Praktycznym dodatkiem jest białe pole, które służy do wpisania imienia dziecka.

Hevea poważnie traktuje odpowiedzialność za środowisko, dlatego przeznacza 10 koron z każdego sprzedanego egzemplarza gryzaczka na fundację WWF w Danii. Firma używa nawet atramentu sojowego do produkcji swoich opakowań. Atrament sojowy jest wolny od lotnych związków organicznych, które mają negatywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi. Przy jego produkcji wykorzystywana jest znacznie mniejsza ilości energii niż przy produkcji innych atramentów, a odpady post produkcyjne nie są toksyczne.

Hevea produkuje swoje produkty w Malezji. Właściciel fabryki gwarantuje, że pracownicy są dobrze opłacani, a ich prawa są przestrzegane. Aby zrekompensować dwutlenek węgla wykorzystany w transporcie produktów, firma Hevea kupuje europejskie uprawnienia do emisji CO2.
 

W Polsce akcesoria Hevea dostępne są od niedawna, ale na świecie rodzice już dawno docenili zarówno filozofię firmy, jak i jakość produktów. Ostatnio produkty Hevea stały się najgorętszym dodatkiem w Hollywood, kiedy to świeżo upieczony tata Orlando Bloom został przyłapany na spacerze ze swoim synkiem, ze smoczkiem Hevea w ustach!

 

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel