Milovia

ilość znalezionych towarów: 46

Holenderska marka Greentom za swój cel obrała projektowanie i wytwarzanie produktów, które będą przyjazne dla środowiska naturalnego. Ekologiczne wózki Greentom wytwarzane są z materiałów recyklingowych. Tworzywa sztuczne służące do konstrukcji ramy pochodzą z przetworzonego polipropylenu a pokrycia wykonano z plastiku pochodzącego z odzyskanych butelek.

Oprócz proekologicznej misji, firma Greentom pochwalić się może także doskonałą funkcjonalnością swoich wózków – w ofercie znaleźć można jedynie produkty, które stworzone zostały z myślą o wygodzie zarówno dzieci, jak i rodziców. Szeroki wybór pozwala dopasować idealny wózek do swoich potrzeb oraz wieku pociechy.

Marka Milovia powstała w Polsce – jej specjalnością są piękne, ekologiczne pieluszki. Dzięki ścisłej współpracy z renomowanymi dostawcami, produkty firmy pochwalić się mogą niezwykle wysoką jakością.

Pieluszki Milovia to nie tylko bardzo wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania – to także niezwykłe wzornictwo i piękne kolory. Tkaniny wykorzystywane przy produkcji akcesoriów Milovia posiadają certyfikat „Bezpieczny dla Dziecka” i zgodne są ze standardem Oeko-Tex Standard 100.

Nadruki na pieluszkach są trwałe i piękne. Wszystkie wykorzystywane przez firmę barwniki są dodatkowo całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka oraz środowiska naturalnego. Dzięki temu Miliova może zagwarantować, że wszystkie produkty z jej oferty są w pełni ekologiczne.

Wielorazowe pieluszki i otulacze Milovia to produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i pokazują, że polskie firmy potrafią osiągnąć standardy, które dotychczas dostępne były tylko dla dużych przedsiębiorstw zachodnich. Za sukcesem firmy stoi kreatywna wizja, doświadczenie i rzetelne podejście do projektowania swoich akcesoriów.

Pieluszki Milovia tworzone są od A do Z – firma nie korzysta z półproduktów lub surowców pochodzących z niepewnych źródeł. Wszystkie pieluszki projektowane są od podstaw i szyte w Polsce – korzystanie z oferty Milovia to szansa na zapewnienie swojemu dziecku zdrowych i ekologicznych produktów oraz możliwość wspierania rodzimego przedsiębiorstwa. Milovia to marka stworzona dla rodziców, którzy przede wszystkim cenią jakość.  

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel