Lavera

ilość znalezionych towarów: 3

Kosmetyki Lavera od ponad ćwierć wieku dostępne są na rynku. Produkowane przez firmę Laverana GmbH & Co. KG specyfiki wytwarzane są z uwzględnieniem bardzo wysokich standardów. Naturalne produkty są opracowywane na bazie składników roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Kosmetyki Lavera powstają w oparciu o ponad trzysta organicznych ekstraktów roślinnych, bez dodatku chemicznych konserwantów, syntetycznych barwników czy aromatów. Wszystkie produkty poddawane są bardzo szczegółowej kontroli i testom jakości. W ofercie znajduje się wiele unikalnych specyfików – znaleźć można tutaj kosmetyki specjalne, kremy do opalania, środki do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi, dezodoranty i kosmetyki dla mężczyzn.

Dynamiczny rozwój firmy jest wynikiem jej polityki, opartej na wykwalifikowanym zespole fachowców, ścisłej współpracy z klientami oraz ogromnemu doświadczeniu. Dzięki swoim sukcesom na polu produkcji uznanych i cenionych kosmetyków, Lavera aktualnie stanowi wyznacznik standardów oraz trendów w branży naturalnych produktów do pielęgnacji.

Każdy z produktów Lavera jest projektowany indywidualnie. Specjaliści opracowują szczegółowo nie tylko receptury poszczególnych specyfików, ale zajmują się także estetycznym i ekologicznym opakowaniem. Kosmetyki Lavera dostępne są aktualnie w ponad czterdziestu krajach na całym świecie, co potwierdza ich wysoką jakość, skuteczność oraz zainteresowanie ze strony konsumentów. Świadczą o tym także liczne wyróżnienia w prestiżowych rankingach i konkursach. 

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel