hagi cosmetics

ilość znalezionych towarów: 12

Hagi cosmetics to nowa marka, która zrodziła się z przenikania świata chemii i natury.

Z istniejącego od 2000 roku laboratorium chemicznego wyłoniło się laboratorium kosmetyczne. Do produkcji naturalnych kosmetyków hagi cosmetics zachęciło bogactwo i harmonia składu surowców kosmetycznych pochodzących z natury. Marka zachęca do stosowania  produktów, które przynoszą długotrwałe efekty poprawy nawilżenia, odżywienia i natłuszczenia skóry. Delikatnie pielęgnują, poprawiają zdrowy wygląd i przywracają stan równowagi płaszcza ochronnego skóry. Starannie dobiera receptury i surowce, by powstał bezpieczny i łagodny kosmetyk właściwy dla każdej kategorii.

Produkując kosmetyki naturalne przyczynia się do zwiększenia dbałości o zdrowie i piękno człowieka oraz ochronę jego środowiska. Standardy hagi są zgodne z wymogami firm certyfikujących kosmetyki naturalne i organiczne. Produkuje głownie krótkie serie kosmetyków, mydła wytwarzane są ręcznie i wyłącznie metodą tradycyjną. W swojej ofercie hagi posiada m.in.: produkty dla dzieci i kobiet w ciąży,produkty dla alergików i atopików,produkty energetyzujące dla osób aktywnych,produkty ziołowe aromaterapeutyczne.

W proces powstawania  produktów hagi cosmetics wkłada pasję i ogromny ładunek pozytywnej energii. Od samego początku, niezmiennie wszystkie produkty wytwarza samodzielnie - przez koncepcję, receptury, pomysły na opakowania, aż po efekt ostateczny. W zespole Hagi pracują kosmetolodzy, chemicy, specjaliści ds. jakości, zapachów i bezpieczeństwa kosmetyków oraz kilka artystycznych dusz z głowami pełnymi pomysłów.

Hagi Cosmetics jest w 100% HANDMADE IN POLAND :)!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel