Darmowa dostawa od 150,00 zł

Mini Micro

( ilość produktów: 8 )

Założycielem marki Micro jest szwajcarski bankier i wynalazca Wim Ouboter, który w 1999 roku stworzył kickboard, czyli hulajnogę o zaletach deskorolki. Micro Polska to z kolei polski dystrybutor szwajcarskiej firmy Micro Mobility. Dziś, pod marką micro®, firma produkuje i sprzedaje różnego typu hulajnogi – dla dzieci, nastolatków, dorosłych, a nawet Armii Szwajcarskiej.

Mobilne produkty dostępne w tej kategorii są zaprojektowane z myślą o szybkim i wygodnym pokonywaniu krótkich dystansów i przy okazji pomagają w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Celem firmy jest to, by wszystkie produkty Micro Mobility Systems cechowały się najwyższą jakością, by wciąż jak najlepiej odpowiadały na potrzeby współczesnego miejskiego stylu życia, a więc dawały mobilność i pomagały utrzymać dobrą formę fizyczną.

Tajemnica Micro Mobility Systems

Micro Mobility Systems jest firmą szwajcarską, założoną w 1996 roku z siedzibą w Küsnacht nad jeziorem zurychskim. W innych krajach firma działa poprzez wyłącznych dystrybutorów, budując sieć podwójnej sprzedaży: produkty z oferty dla młodzieży i dorosłych są dystrybuowane przez jednego partnera, produkty dla dzieci przez drugiego. W Polsce dystrybutorem produktów dla dzieci jest 

Micro Scooters Polska. Micro Scooters Polska – ruch, wyzwanie, radość, bezpieczeństwo

Maluchy uwielbiają być w ruchu. Radość, jaką niesie ze sobą jazda na hulajnodze, jest trudna do opisania. Gdy spojrzysz jednak na swoje dziecko, od razu przekonasz się, jaką serwujesz frajdę stawiając na tę formę rozrywki. Mini Micro Deluxe - Hulajnoga Trójkołowa z regulowaną kierownicą to doskonałe rozwiązanie dla dzieci już od 2. roku życia. Trójkołowy model hulajnogi z regulowaną kierownicą to gwarancja stabilności, a więc i bezpieczeństwa. Micro Scooters Polska nie zapomina jednak o maluchach od 1. roku życia, dlatego też w ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są specjalne wersje Mini Micro Hulajnoga 3w1 Deluxe, która rośnie wraz z dzieckiem.

Szwajcarska precyzja gwarancją najwyższej jakości

Mini Micro cieszy się ogromną sympatią oraz uznaniem wśród rodziców, dzieci, a nawet specjalistów. Z tego też powodu asortyment tej marki może pochwalić się następującymi nagrodami: Feature in Good Toy Guide, Top 100 Baby products, Little London – Best Children’s Toy oraz Mother & Baby – Best Toddler Toy 24 months +.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel