Wallaboo

ilość znalezionych towarów: 1

Celebruj nowe życie z naszą uroczą gamą miękkich produktów Wallaboo dla dzieci i niemowląt!

Wallaboo to uznana holenderska marka, mająca w swej ofercie szereg produktów idealnych na podróże i spacery z dzieckiem. Wallaboo to pasja łączenia piękna i estetyki z praktycznym zastosowaniem.

To ważne, aby dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo, dlatego wiele z artykułów dla niemowląt Wallaboo wykonanych jest z mięciutkiej mikrofibry oraz cieplutkiego i milutkiego pluszu.

Nazwa Wallaboo została wzięta od Wallaby (małego australijskiego kangurka). Małemu kangurkowi jest ciepło, przytulnie i bezpiecznie w torbie swojej Mamy Kangurzycy.Tym inspirowano się podczas tworzenia wszystkich akcesoriów dla niemowląt marki Wallaboo.

Rodzice kochają używać Wallaboo ponieważ:
- Są to inteligentne produkty, które sprawiają, że podróżowanie jest proste i wygodne.
- Zaprojektowane są z dużą dbałością o szczegóły.
- Wykonane są z super miękkich tkanin, które twoje dziecko pokocha.
- Wszystkie produkty i tkaniny testowane są według najwyższych standardów bezpieczeństwa.
- Wykonane są bez szkodliwych związków chemicznych i innych toksyn.
- Produkowane są z poszanowaniem dla ludzi i środowiska.

Akcesoria Wallaboo zaprojektowane są w Holandii, produkowane są w Tajlandii.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel