Pintoy

ilość znalezionych towarów: 1

Firma Pintoy oferuje szeroką gamę produktów dla dzieci i rodzin w tym: zabawki, produkty dla dzieci, gry, upominki i meble dla dzieci. System produkcji został tak zaprojektowany, by połączyć piękno, wartość edukacyjną, radość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i trwałość.  Zabawki Pintoy są testowane przed europejską normą EN71 bezpieczeństwa zabawek, aby zapewnić bezpieczeństwo fizyczne i mechaniczne oraz wolność od niebezpiecznego ołowiu i metali ciężkich.

Produkty Pintoy są produkowane w Tajlandii przy użyciu kauczuku . Badania pokazują, że plantacje kauczuku mogą być tak skuteczne w usuwaniu dwutlenku węgla z powietrza jak naturalny las.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel