Darmowa dostawa od 250,00 zł

Raz Baby

( ilość produktów: 1 )

Urocze małe gryzaczki, o strukturze malinki, jeżynki podbiły serca dzieci i rodziców w Ameryce. Wyróżniają się wypukłą formą przypominającą swoją strukturą ulubione owoce dzieci. Są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku i przynoszą dziecku natychmiastową ulgę podczas ząbkowania, szczególnie gdy przed tem zmrozi się je, aby ulżyć maluchom w bólu podczas trudnego okresu ząbkowania.
To marka, która stworzyła pionierskie rozwiązanie, mianowicie smoczek zamyka się podczas upadku na ziemię, a specjalna osłonka chroni go przed zabrudzeniami.

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel