Darmowa dostawa od 150,00 zł

SES

( ilość produktów: 19 )

SES Creative zapewnia najwyższej jakości w zakresie bezpieczeństwa zabawki kreatywne dla dzieci w każdym wieku, inspirującej i dającej wiele radości zabawy dzieciom w ponad 80 krajach świata. Skupiają się głównie na rozwijaniu spostrzegawczości, zdolności manualnych i poznawczych.

SES  Creative to holenderska marka, która od ponad 40 lat produkuje najwyższej jakości zabawki kreatywne.  Zarówno produkcja jak i kontrola jakości odbywają się w Holandii, dzięki czemu spełniają najwyższe wymogi w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

Zabawki powstały jako efekt badań psychologicznych, tak aby stymulowały zmysły dziecka, tj. wzrok, dotyk, słuch, węch.  Celem zabawek kreatywnych SES Creative jest rozwijanie spostrzegawczości, zdolności manualnych i poznawczych. Wyniki badań wskazują, że dzieci, które miały dostęp do książek i możliwość zabawy zabawkami takimi jak edukacyjne i kreatywne mają większe predyspozycje, poprzez bardziej rozwiniętą część mózgu odpowiedzialną za języki i poznawanie.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel