Darmowa dostawa od 150,00 zł

Djeco - gry, puzzle i zabawki dla dzieci

( ilość produktów: 1 )

Djeco to francuska marka, której historia sięga 1954 roku. Jej założycielką jest Véronique Michel-Dales, która postanowiła zaprojektować i stworzyć unikalne oraz kreatywne gry i zabawki. Celem Véronique było stworzenie produktów charakteryzujących się znakomitą jakością oraz estetyką. Inspiracją do pierwszych graficznych projektów okazały się zwierzęta. W 1960 roku marka Djeco została uhonorowana aż czterema Oskarami dla zabawek. W ofercie sklepu ekomaluch.pl dostępne są gry pamięciowe Memo, gry towarzyskie Ogród i wiele innych zabawek i gier, które pozytywnie wpływają na aspekty rozwojowe najmłodszych.

Pasja, intelekt i wyobraźnia!

Zabawki Djeco dostarczają najmłodszym mnóstwo radości. Każdy produkt tej marki jest projektowany ze specjalną dbałością o szczegóły. Marka Djeco wierzy i swoimi działaniami nieustannie udowadnia, że zabawka ma wzbudzać zainteresowanie, pobudzać intelekt, pasję oraz wyobraźnię najmłodszych, dając im jednocześnie nieograniczoną radość.

Design kluczem do sukcesu

Zabawki Djeco urzekają swym niebanalnym wyglądem, ciekawym wzornictwem, a także interesującymi ilustracjami. Każda z tych cech stała się znakiem rozpoznawczym dla firmy. Asortyment marki Djeco jest bardzo szeroki, o czym możemy się przekonać, sprawdzając produkty dostępne w tej kategorii. Znajdują się tu zabawki przeznaczone dla najmłodszych, których celem jest zachęcanie dzieci do poznawania świata. W trosce o zadowolenie każdego małego klienta, oferujemy również akcesoria dedykowane starszym rozrabiakom takie jak gry pamięciowe Memo, gry towarzyskie Ogród, czy też puzzle z wytrzymałej tektury. Oryginalne zestawy do malowania, wycinania, kolorowania czy też lepienia sprawdzą się znakomicie podczas niejednego długiego popołudnia.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel