Darmowa dostawa od 150,00 zł

ZoLi

( ilość produktów: 1 )

Kanadyjska marka ZoLi stworzyła serię produktów, które pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury produktów spożywczych,  co doskonale sprawdza się podczas podróży, spacerów, czy innych sytuacji kiedy nie możemy przygotować naszemu dziecku posiłku w domu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się  termos, termobutelka Pow Pip czy termotorba ZoLi. Wszystkie naczynia służące do przechowywania pożywienia są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu świetnie utrzymują temperaturę, co więcej są nietłukące. Szczelne zakrętki zapobiegają wyciekaniu płynów, a do tego łatwo utrzymać je w czystości, dzięki czemu nie przesiąkają zapachami.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel