Darmowa dostawa od 150,00 zł

Yookidoo

( ilość produktów: 8 )

Zabawki marki Yookidoo pobudzają wyobraźnię dziecka. Dzięki nim nawet tak codzienna czynność jak kąpiel przeistacza się w super zabawę! Różne kształty, kolory i materiały, z których wykonane są produkty Yookidoo sprawiają, że maluch nie może przejść obok nich obojętnie.  

Grzechotki

  Zestawy grzechotek Yookidoo stymulują różne zmysły malucha. Składają się z dwóch grzechotek i krążka do zawieszenia zabawki na przykład na łóżeczku. Wykonano je z miękkich i szeleszczących materiałów, które pomogą w rozwoju słuchu dziecka. Z kolei plastikowy krążek jest idealny do gryzienia podczas ząbkowania.  

Zabawki do kąpieli

  Linia zabawek do kąpieli Yookidoo to prawdziwy hit wśród rodziców. Dzieci z reguły bardzo lubią spędzać czas w wodzie, a dzięki tym produktom kąpiel będzie ulubioną częścią dnia maluszka. Wesoły kranik Yookidoo stwarza wiele możliwości zabawy, pobudzając przy tym rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Podobnie jest z zestawem ścigających się kaczek. Kaczuszki oznaczone są numerami, więc dziecko przy okazji kąpieli poznaje liczby.  

Maty edukacyjne

  Maty edukacyjne Yookidoo to produkty wielokrotnie nagradzane i doceniane przez rodziców na całym świecie. Rekomendowane już od pierwszych tygodni dziecka (do zabaw na plecach) i kolejno w dalszych etapach rozwoju (na brzuchu i na siedząco). Kolorystyka mat edukacyjnych została dostosowana do sposobu postrzegania kolorów przez noworodka. Wszystkie elementy maty są bezpieczne dla dziecka.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel