SwaddleMe

ilość znalezionych towarów: 5

SwaddleMe to marka otulaczy i śpiworków dla niemowląt. Otulacz swoim kształtem odwzorowuje łono matki, a miękki materiał sprawia, że maluch będzie czuł się w nim bardzo komfortowo. Dzięki otulaczowi dziecko ma poczucie bezpieczeństwa, śpi spokojniej i rzadziej się budzi. Marka przygotowała cztero etapowy system dobierania produktów do otulania dla dzieci, w zależności od wieku i wagi maluszka.  

Etap I

  Dla najmłodszych dzieci (do 66 cm) stworzono oryginalne otulacze SwaddleMe Luxe. Kształt tego produktu zapewnia bezpieczne przewijanie, a regulowane skrzydełka pozwalają na dopasowanie otulacza do kształtu ciała maluszka.  

Etap II

  Dla większych dzieci (do 83,8 cm) polecamy otulacze SwaddleMe w rozmiarze L.  

Etap III

  Otulacz-śpiwór z etapu trzeciego świetnie sprawdzi się u maluszków, które często odkrywają się podczas snu. Śpiwór zaprojektowano w taki sposób, aby dostosowywał się do wymiarów dziecka. Dolna część otulacza jest na tyle obszerna, że dziecko może swobodnie poruszać w nim nogami. Otulacze dostępne są w rozmiarach S (dla dzieci do 78,7 cm) i L (96,5 cm wzrostu).  

Etap IV

 Ostatni etap w skali produktów SwaddleMe to śpiworek dla dzieci o wymiarach do 86,4 cm (przy rozmiarze śpiworka S) lub 96,5 cm (przy rozmiarze śpiworka L).  

Bezpieczeństwo

  Wszystkie otulacze i śpiworki marki SwaddleMe zostały zaprojektowane wspólnie z czołowymi ekspertami w dziedzinie snu dziecka. Materiał, z którego zostały wykonane to w 100% bawełna. Przed pierwszym użyciem produkt należy wyprać, a podczas użytkowania przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel