Darmowa dostawa od 150,00 zł

AILEFO - organiczna ciastolina dla dzieci, stemple

( ilość produktów: 2 )

Kiedy pewna duńska mama chciała stworzyć bezpieczną zabawkę dla swojej kreatywnej córki, wpadła na pomysł ciastoliny. Będąc dyplomowaną pielęgniarką, wiedziała jakie alergie mogą towarzyszyć dzieciom. Po wielu próbach i kombinacjach udało jej się stworzyć glinkę modelarską Ailefo. 

Od tego momentu duńskie Ailefo jest jedynym w Europie producentem w pełni organiczne składniki wysokiej jakości, Składniki te są pozyskiwane z naturalnej żywności, więc (choć nie smaczne) spróbowanie ciastoliny przez malucha będzie zupełnie bezpieczne. Dodatkowo glinka zawiera tylko dodatki stosowane w produkcji żywości, przez co można mieć pewność, że żadne nienaturalne składniki nie będą uczulały w czasie zabawy.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo produktów, są one poddawane testom i są zatwierdzane przez zewnętrzne labolatoria.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel