Darmowa dostawa od 150,00 zł

Puky

( ilość produktów: 8 )

Puky to niemiecka marka, tworząca od ponad 60 lat, której kluczem do sukcesu jest oryginalność w projektowanych produktach i żelazne zasady tj. konsekwencja, odpowiedzialność i solidność w podstawowych wyznacznikach działan

Pojazdy PUKY cieszą się dużą popularnością wśród rodziców ze względu na niezwykłą trwałość. Wynika ona przede wszystkim z wysokiej jakości produktów, ale także z zapewnienia przez producenta wieloletniej gwarancji, która umożliwia dostęp do części zamiennych. Dzięki temu rodzice mogą wiele zyskać także na odsprzedaży artykułów, które w ten sposób nie tracą na wartości.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel