Darmowa dostawa od 150,00 zł

APOTHEKE - herbatki dla dzieci i kobiet w ciąży

( ilość produktów: 7 )

Apotheke jest ekologiczną marką, należącą do czeskiej firmy Mediate, powstałej w 1996 roku. Jej specjalizacją są herbatki ziołowe, skomponowane w sposób w pełni bezpieczny, z myślą o najmłodszych. Producent posiada certyfikat na przetwarzanie przypraw, ziół i herbat w najlepszej jakości eko. Oferta firmy skierowana jest szczególnie do najmłodszych, ale nie zapomina także o wyjątkowych potrzebach młodych mam karmiących.

Doskonały smak, bezpieczeństwo i najwyższa jakość produktów

Herbatki produkowane przez Apotheke to opatentowane kompozycje ziół, stworzone przez firmę Mediate. Każdy zawarty w nich składnik pochodzi z regionów o bogatej tradycji rolniczej, z plantacji poddawanych surowym kontrolom organów certyfikacyjnych BIO. Co więcej, wszystkie dostawy surowców produkcyjnych przechodzą dokładne kontrole również w laboratorium samego producenta oraz organu certyfikującego ABCERT. Tak szczegółowe badanie wszelkich komponentów herbatek to najlepszy dowód na to, że są one w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych organizmów - dzieci i niemowląt. Ponieważ ich szczególne potrzeby dotyczą nie tylko jakości, ale i smaku, Apotheke dba, aby herbatki zawsze były również pyszne i aromatyczne

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel