Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Milzu

( ilość produktów: 10 )

Można nie czytać etykiet na produktach dla dzieci. Można twierdzić, że „wszyscy to jedzą”. Można być wygodnym i nie zwracać uwagi na skład posiłków naszych pociech. Można, ale po co? Marka MILZU! powstała ze ŚWIADOMOŚCI, że nie warto dawać dzieciom byle czego.

Wszystko miało początek w 2013 roku na Łotwie. Założyciel firmy wraz ze swoją małżonką zaczęli bardzo wnikliwie sprawdzać, co znajduje się w popularnych płatkach dla dzieci. „To ma być śniadanie?!”- pytali niemal jednogłośnie zachodząc w głowę, jak to możliwe, że tak słabe jakościowo produkty stanowią pierwszy i najważniejszy posiłek, wielu dzieci na całym świecie. Ze ŚWIADOMOŚCI zrodziła się POTRZEBA.

W takich właśnie okolicznościach powstały płatki MILZU! Ich receptura została opracowana przy współpracy z naukowcami z Uniwersytetu w Rydze i wciąż jest udoskonalana. Wiedzieć bowiem należy, iż pełnowartościowe zbożna, jak owies i żyto, nie są wcale łatwym w obróbce składnikiem tworzenia w pełni zbilansowanego produktu. Marka nie osiada więc na laurach i wciąż współpracuje z najlepszymi, by zaoferować dzieciom posiłek, który da energię dla ciała i umysłu na cały dzień. 

Płatki MILZU! to zdrowa alternatywa dla śniadania opartego na cukrze i konserwantach. Tego u nas nie znajdziecie. Składniki naszych płatków są w pełni naturalne, pochodzą z certyfikowanych upraw bio, a część z nich importowana jest także z Polski. Pełne błonnika, witamin i minerałów są podstawą w pełni zdrowego i sytego śniadania, które pozwala rosnąć, myśleć, tworzyć, mieć masę energii na całe przedpołudnie. Mąka żytnia i owsiana to kopalnia tego, co najzdrowsze. Płatki MILZU! nie zawierają w sobie zbędnych dodatków, polepszaczy smaku, konserwantów ani oleju palmowego. Są słodkie, ale zawartość cukru jest w nich niemal o 60% mniejsza niż w popularnych płatkach śniadaniowych.

Podając dziecku dobre produkty, ograniczasz ryzyko wystąpienia u niego chorób cywilizacyjnych- w tym otyłości i cukrzycy. Płatki o dobrym składzie, produkty bio nie powinny być jedynie domeną małych sklepików z ekologiczną żywnością. Wręcz przeciwnie- powinny zajmować najlepsze miejsca na półkach dużych sklepów i stanowić pierwszy wybór każdego świadomego rodzica. Płatki MILZU! to propozycja na świeże, pyszne i zdrowe śniadanie i najlepsza inwestycja w zdrowy start w życie Twojego dziecka!

pixel