Naturabella

ilość znalezionych towarów: 4

Producentem marek Natura Bella i Natura Bella Baby jest włoska firma Pierpaoli.  Firma o długiej tradycji, została założona w 1939 roku przez Armando Pierpaoli, od 2004 roku produkuje tylko ekologiczne produkty korzystając ze składników pochodzących z upraw ekologicznych.  Przez lata firma rozwijała się łącząc produkcję najwyższej jakości kosmetyków  z troską o środowisko naturalne. Poszanowanie środowiska oznacza poszukiwanie wydajnych surowców zawsze o jak najmniejszym wpływie na środowisko, a także uprzywilejowanie tych z produkcji lokalnej. 

Produkowanie ekologicznych kosmetyków oznacza ciągłe poszukiwanie produktów o minimalnym wpływie na środowisko naturalne. 
W tym celu firma korzysta z zaawansowanych technologii, badań prowadzonych w laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym gdzie powstają nowe formuły kosmetyków.   Firma dba także o podnoszenie świadomości społecznej,  proponując produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości, tak aby umożliwić zakup ekologicznych produktów jak największej liczbie klientów. 

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel