Darmowa dostawa od 150,00 zł

YumEarth

( ilość produktów: 2 )

Ekologiczne słodycze są nie tylko smaczniejsze ale ale także przyjemniejsze w dzieleniu się z całą rodziną. Do produkcji wykorzystywane są tylko najprostsze i najbardziej naturalne składniki, kolory i smaki.

Piersza linia produktów YumEarth została stworzona w 2007 roku przez dwóch tatusiów, których misją było zaoferowanie światu czegoś słodkiego, prostego i zdrowego. Dziesięć lat później ich idea urosła do rozmiarów, których nawet sobie nie wyobrażali.

Obecnie w dalszym ciągu dbają o to, by do produkcji używane były najlepsze składniki, aby zapewniać najlepszą wartość oraz by opracowywać nowe i smaczne produkty oparte na cenionych zasadach i opiniach konsumentów.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel