Darmowa dostawa od 150,00 zł

BRIO

( ilość produktów: 5 )

Brio to Szwedzka marka z ponad 100 letnią tradycją. Śmiało można nazwać ich ekspertami w dziedzinie drewnianych zabawek, a w szczególności wszelkich pojazdów, kolejek i akcesoriów z nimi związanych. 
Najwyższa jakość surowców i staranność wykonania zapewniają bezpieczeństwo zabawy.
Możliwość łączenia ze sobą niemalże wszystkich elementów między wszystkimi zestawami zabawek Brio dostarczy dziecku wiele radości i będzie rozwijało jego kreatywność, a najwyższa jakość użytych surowców i staranność wykonania zapewniają bezpieczeństwo zabawy.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel