Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kavka Baby

( ilość produktów: 2 )

Wywodząca się z zagłębia polskiego przemysłu włókienniczego i tekstylnego łódzka firma KAVKA oferuje wysoką jakość produktów wykonanych z lokalnych produktów. 

Jak sami o sobie piszą: "Choć jesteśmy niewielką firmą staramy się szukać innowacji i najlepszych rozwiązań tam, gdzie to możliwe. Zainwestowaliśmy w nowoczesne maszyny z energooszczędnymi silnikami, zużywamy mniej prądu.Kroimy w nowoczesnej krojowni dzięki temu  zredukowaliśmy maksymalnie ilość odpadów produkcyjnych. Projektujemy nosidła tak, aby jak najefektywniej wykorzystać tkaninę."

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel