Darmowa dostawa od 150,00 zł

b.box

( ilość produktów: 29 )

„zabawa i funkcjonalność to zwycięskie połączenie

to motto powstałej w 2008 roku marki b.box. Od tego czasu celem jest uczynienie życia rodziców bardziej wygodnym i innowacyjnym.

Założenia te udaje się marce b.box bardzo dobrze realizować. Oferują bezpieczne, ciekawe i  praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienną opiekę nad dzieckiem, dbając jednocześnie o ich estetykę i jakość produktu.

Szukając pomysłowych i użytecznych akcesoriów rodzice znajdą w ofercie b.box np.: bardzo praktyczny kubek niekapek ( bidon bbox ) ze specjalnie obciążoną słomką lub też pierwsze sztućce do nauki jedzenie o nietypowym kształcie.

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel