Darmowa dostawa od 150,00 zł

Hummingbird

( ilość produktów: 3 )

Australijska marka Hummingbird, to nowość na rynku europejskim, a tym bardziej miło nam zawitać z tą marką w Polsce. Unikatowe puzzle, niczym dzieła sztuki, bo design to oczko w głowie producenta. Obraz tych puzzli o hiperbola rzeczywistości.

Całość została zilustrowana w Paryżu, Francji. Same kolory, natomiast narodziły się w mieście Ho Chi Minh, Wietnamie, przy użyciu specjalnej techniki i farb- gwaszu.

Zostały wyprodukowane z papieru recyklingowego, natomiast nadruk powstał przy użyciu tuszów sojowych.

Zapakowane w solidne opakowania o matowym wykończeniu.

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel