Darmowa dostawa od 150,00 zł

bioExpert

( ilość produktów: 18 )

Od 1992 roku bioExpert jest wiodącą marką w zakresie innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych. Skuteczne preparaty do biodegradacji i oczyszczania ścieków uczyniły nas zaufanym partnerem dla zakładów przetwórstwa spożywczego i innych przedsiębiorstw na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w minimalizowanie uciążliwości zapachowych, jednocześnie dostarczając naszym klientom niezawodne i skuteczne rozwiązania. 

bioExpert to unikalna linia preparatów dla domu i ogrodu, oparta na kulturach bakterii, które rozkładają zanieczyszczenia wykorzystując naturalne procesy. Nasze produkty są niezwykle skuteczne i przyjazne dla środowiska, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka ekonomicznego i ekologicznego rozwiązania dla swoich potrzeb w zakresie sprzątania. 

Linia produktów bioExpert zawiera przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane mikroorganizmy. Preparaty są wyjątkowe, ponieważ zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych. Dzięki temu produkty są naprawdę skuteczne w działaniu. Każdy preparat posiada odpowiedni atest oraz certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo oraz unikalny skład. 

bioExpert jest polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ekologicznych, biologicznych środków czystości. Nasze produkty wykonane są z naturalnych składników i są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Posiadamy szeroką gamę produktów do różnych zastosowań, w tym: do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, środków piorących, środków do czyszczenia oczek wodnych, wody deszczowej i powierzchni. Oferujemy również preparaty do kompostowania oraz środki stymulujące wzrost roślin czy płynne koncentraty zapachowe oraz saszetki antyodorowe.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel