Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kendamil

( ilość produktów: 7 )

KENDAMIL to brytyjska marka jedna z wielu stworzonych przez firmę Health Academy. Zajmuje się ona produkcją mlek modyfikowanych oraz kaszek dla niemowląt i małych dzieci. Bazą jej produktów jest mleko krowie. Mleko to pochodzi od krów wypasanych na pastwiskach położonych w górzystym obszarze parku Lake District w Wielkiej Brytanii.
Marka Kendamil od ponad 60 lat niezmiennie przeprowadza badania i rozwija swoje produkty, aby zapewnić najlepszą żywność dla niemowląt i dzieci. Każda mama, będąc jeszcze w ciąży, może zapoznać się produktami marki i w razie konieczności sięgnąć po nie.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel