Darmowa dostawa od 150,00 zł

Najel

( ilość produktów: 16 )

NAJJAR specjalizuje się w całości w kosmetykach naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Pod marką Najel oferujemy kosmetyki do całego ciała, w tym mydła Aleppo, wykonane przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii.

 

Filozofia

Marka Najel pochodzi z wymiany wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naszych kosmetykach naturalnych i zdrowych, które przychodzą, po prostu, od źródła.

• Unikalne Kosmetyki: SAS | NAJJAR jest producentem prawdziwego mydła Aleppo, którego składniki są całkowicie naturalne i organiczne. Z jej produktów naturalnie odżywczych, Najel przynosi, w najprostszej postaci, wszystkie korzyści, które Matka Natura ma do zaoferowania.

• Badania i Rozwój: Nieustannie poszukuje nowych składników z rodzajem do skóry właściwości, że dzięki naszej wiedzy, możemy następnie przekształcić się w produkcie kosmetycznym rywalizować żadna inna. Ponadto stosujemy specjalistyczny chemik formułowanie nowych kosmetyków.

• przejrzystości i identyfikowalności: 30% naszych produktów są testowane i certyfikowane przez Ecocert Greenlife.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel