Darmowa dostawa od 150,00 zł

Chicco

( ilość produktów: 2 )

Chicco to marka włoska specjalizująca się w produkcji artykułów dla dzieci i matek. Firma została założona w 1958 roku przez Pietro Catelliego i pierwotnie zajmowała się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Jednak już wkrótce firma skoncentrowała się na produkcji produktów dla dzieci, takich jak wózki, foteliki samochodowe, zabawki, butelki, smoczki, ubrania, meble dla dzieci i wiele innych.

Chicco stawia na jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność swoich produktów. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane, aby spełniać potrzeby zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Firma stale wprowadza nowe technologie i materiały do swoich produktów, aby zapewnić najwyższą jakość i wygodę użytkowania.

Marka Chicco jest obecna w ponad 120 krajach na całym świecie i cieszy się uznaniem wśród rodziców ze względu na swoje zaangażowanie w tworzenie produktów, które są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel