Darmowa dostawa od 150,00 zł

Head Jog

( ilość produktów: 1 )

Szczotki Head Jog wykonane z biomasy są idealnym wyborem dla osób, które pragną wspierać marki i produkty zrównoważone, niezawodne i skuteczne narzędzia do stylizacji i pielęgnacji włosów, jednocześnie dbając o przyszłość naszej planety.

Materiał bio jest pozyskiwany z odnawialnych źródeł biomasy, takich jak słoma, łuska ryżowa i plastik, a następnie poddawany procesowi polimeryzacji. Wytwarzanie tego bio-materiału nie generuje dodatkowej emisji dwutlenku węgla, co oznacza, że nie przyczynia się do zwiększenia ilości CO2 w atmosferze.

Dlatego też szczotka wykonana z tego bio-materiału jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie podejście oparte na zasadach LESS WASTE, czyli minimalizacji odpadów.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Close
pixel