Kłosek Design

ilość znalezionych towarów: 1

Kłosek design to polski producent szerokiej gamy zabawek drewnianych, elementów wyposażenia pokoju dziecięcego jak i artykułów dekoracyjnych z drewna.

Firma działa na rynku od 1979 roku. Produkty Kłoska cieszą się dużym powodzeniem na rynku krajowym, jak i za granicą. Są cenione za sprawą wysokiej jakości wykonania, oryginalnego wzornictwa, bogatej kolorystyki.

Kolekcja produktów Kłosek jest ciągle poszerzana o nowe pozycje. Wszystkie wyroby spełniają europejskie normy bezpieczeństwa oraz posiadają znak CE. Firma od kilku lat prezentujemy swoje produkty na Międzynarodowych Targach Zabawek w Norymberdze.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel