Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Geuther

„Z miłości do dzieci” 

I to jedyny powód, dla którego tworzenie mebli przyjaznych dzieciom jest najważniejszym elementem filozofii firmy Geuther. Zanim jakikolwiek produkt dostanie się do produkcji seryjnej, zawsze jest sprawdzany czy nadaje się do codziennego użytku – bo jaka korzyść jest z najświetniejszego wyrobu, jeśli nie spełnia on swojego zadania?
Z jednej strony wysoce rozwinięta technologia produkcji, bo używają najnowocześniejsze frezarki o wysokiej precyzji, osiągając w ten sposób maksymalną dokładność dopasowania elementów.
A z drugiej strony mnóstwo elementów wykonanych ręcznie. Pasja i motywacja tego zespołu sprawiają, że produkty mają tak wysoką jakość i nie znajdują sobie równych konkurentów.
Meble pokrywane są metodą zanurzeniową, co daje korzyści dla środowiska, a także zapewnia równomierne rozłożenie farby. Używane są najlepszej jakości farb i lakierów, o ograniczonej do minimum zawartości substancji zanieczyszczających środowisko.
Od początku tworzenia produktu najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Wszystkie produkty poddawane są licznym testom kontroli jakości.