Akcesoria

Hamaki i huśtawki przysporzą bardzo dużo radości małym pociechom, a przez to także nam samym. Naszym obowiązkiem jest natomiast zadbać należycie o ich bezpieczeństwo. W tej kategorii znajdą Państwo specjalnie dobrane akcesoria do oferowanych w naszym sklepie hamaków i huśtawek m.in. firmy Amazonas. To dodatki umożliwiające ich zawieszenie lub zamontowanie na stałe. 

W przypadku tych mniejszych huśtawek, przeznaczonych dla tych najmniejszych milusińskich polecamy wysokiej jakości stojaki z drewna. Wyróżniają się one doskonałą jakością wykonania i ciekawym nowoczesnym designem. Sprawią one ponadto, że całość stanie się mobilna: tzn. hamakizawieszone na stojaku można przenosić między pomieszczeniami w domu, a niektóre nawet zabierać ze sobą w podróż. Oczywiście zamontowanie ich na stałe pozostaje nadal opcją dla Państwa wyboru. Dodatkowo dla nich w ofercie pasujące kocyki i kołderki.

Natomiast dla bezpieczeństwa starszych użytkowników nieco większych hamaków i huśtawek proponujemy specjalne liny oraz haki ścienne i sufitowe.