Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Hamaki

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo ciekawe hamaki niemowlęce, różniące się między sobą rozmiarem, kształtem oraz sposobem zamocowania. To jeden z najlepszych sposobów, by kołysaniem zapewnić niemowlakom komfort w czasie pierwszych miesięcy życia. Są one przytulne i wygodne, dzięki czemu zapewnią maluchom wspaniałe poczucie bezpieczeństwa. Mają one bardzo ergonomiczny kształt, zapewniający dzieciom zdrową pozycję z zaokrąglonymi plecami. Wykonane są one z wysokiej jakości naturalnych materiałów. 

W naszej ofercie ponadto bajecznie kolorowe hamaki dla dzieci do wagi 80 kg i kategorii wiekowej od 2 do 8 lat. Tradycyjnie muszą te hamaki mieć dwa punkty zaczepienia w naprzeciwległych punktach, przy pomocy linek na dworze lub przy pomocy haków w ścianach wewnątrz pomieszczeń. W tym ostatnim przypadku należy wcześniej zwrócić uwagę na rozstaw ścian.

Pasujące do hamaków stelaże, linki i haki, w zależności od wybranego przez Państwa sposobu zawieszenia hamaków, polecamy w kategorii Akcesoria. Oferujemy i tutaj produkty wyłącznie sprawdzonych marek, jak np. Amazonas.